Dorost U19- VII. mistrovské utkání - Slatiňany

VII. Mistrovské utkání SKP Slovan - Slatiňany 2:2 / na PK - 2:3/

Utkámí na těžkém terénu bylo spíše bojem než fotbalem. Soupeř na tom byl technicky lépe a lépe se i pohyboval. My opět jako v každém zápase ulehčujeme soupeři jednoduše vstřelit branku, tentokrát ve třetí minutě....Do poločasu srovnáváme skóre na 1:1. Po přestávce se obraz hry výrazně nezměnil a po další naší chybě v obraně, kdy po ztrátě míče na půlící čáře a následném centru propadl míč přes naše tři obránce a zcela volný hráč hostí stŕílí branku na 2:1. Po této brance se kluci usadili na půlce hostí, ale v zakončení jsme byli bezzubí. Nakonec vyrovnáváme na konečných 2:2. Jirka z trestného kopu vyslal ránu na branku, brankář hostí střelu neudržel a Robin doráží do brány.

Přichází naše “ oblíbená” činnost. Pokutové kopy.... Tři z pěti nedáváme a utkání je rozhodnuto, a to Honza 2 PK chytá a sám jednu penaltu proměnil.

Branky: Škrabal, Matocha