U -19 referáty mistrovská utkání.

IV. Mistrovské utkání SKP Slovan - Polička 3:2 /2:2/

Tento zápas se nám povedlo otočit ze stavu 0:2. Je vidět, že důraznější pohovor v kabině pomohl a hráči si uvědomili, jakým způsobem se v utkání prezentovat..

Branky: Škrabal 2x, Matocha 1x

V. Mistrovské utkání SKP Slovan - Libchavy 3:1 / 1:1/

Branky, Škrabal 2x, Ambrozek 1x

Vložené utkání se hrálo ve středu a za početné divácké návštěvy jsme odehráli slušné utkání, bohužel zase jsme v obraně udělali několik hrubek, tentokrát soupeř netrestal.... V tomto se musíme rapidně změnit.

VI. Mistrovské utkání Litomyšl - SKP Slovan 1:3 / 1:1/

Branky: Škrabal 2x, Ambrozek 1x

Utkání se hrálo na hřišti v Dolním Újezdě. Skvěle připravené hřiště. Udělali jsme s ohledem na předešlá utkání několik změn. Navíc se nám při rozcvičce opět zranil Honza a k utkání tak vůbec nenastoupil. Dobrým tahem se zdálo zařazení Ambiho do útočné dvojice k Jirkovi. V prvních minutách tihle dva hodně zlobili obránce soupeře. Bohužel branka z toho ani v jednom případě nebyla. A tak už 8.minutě udeřil soupeř, jak jinak než po naší nesmyslně vyřešené situaci v obraně..... nedáme si prostě říct, že pánové? Soupeře jsme dostali na koně ... byl víc na míči, některé akce zaváněly brankou, ale tento tlak jsme přestáli.. i když jednou zvolila tyč...

V 43. minutě dal o sobě vědět Jirka, kdy z trestného kopu obstřelil litomyšlskou zeď a do kabin jdeme za stavu 1:1.

Po přestávce se hra vyrovnala a naši útočníci často zaměstnávali obranu hostí. Spolupráce Škrabal - Ambrozek  2:1. V této fázi hrál velice slušně Robin, kdy se dostal do dvou vyložených šancí, kdy nastřelil nohy brankáře domácích a jednou neviděl osamoceného Jirku v jasné gólové pozici.

V 74. minutě si na hranici vápna převzal Jirka míč, obešel tři hráče a nechytatelně propálil vše před sebou 3:1.