Dorost U19 - referát z mistrovských utkání

1. mistrovské utkání SKP Slovan - Přelouč 2:2 / na PK 3:4/

V sobotu 10.8.2019 jsme zahájili mistrovské soutěže U 19

V úvodu utkání jsme do 20 minuty mohli vést 3:0, bohužel naši ostrostřelci pálili slepými, což se nám v průběhu utkání vymstilo. Hra vypadala slušně, soupeř se prezentoval také dobře a bylo z toho zajímavé utkání. Celý zápas jsme dotahovali  a konečný výsledek 2:2 , byl pro nás zklamáním.

Pokutové kopy, to je klasická loterie. Při jejich exekucích byl soupeř lepší a odvezl si o bod navíc.

Branky: Hladil, Škrabal

Sestava: Tichý- Ebert, Ambrozek, Jedlička, Ruml - Vrána, Matocha, Žouželka, Cerman - Škrabal, Hladil

Na střídačce: Šimeček, Sotolář, Kolář, Pastýř, Spíchal, Václavek

II. mistrovské utkání Pardubičky - SKP Slovan 3:2 / 3:1/

Středeční pozdní výlet do Pardubiček se nám povedl co se týká herních činnosti, nikoli výsledkově, ale kluci si zaslouží zejména za druhý poločas pochvalu. Soupeř se strachoval o výsledek až do poslední minuty zápasu. Pět minut před koncem nám sudí neuznal branku pro údajnou ruku.

K zamyšlení je rozlosování vložené středy a dobu výkopu 18,00 Slovan v Pardubičkách.... Ve 22,00 jsme byli doma jak na koni....

Branky: Škrabal 2x

Sestava: Žouželka - Ebert, Ambrozek, Jedlička, Ruml - Vrána, Matocha, Malach, Cerman - Škrabal, Hladil

Na střídačce: Šimeček, Sotolář, Spíchal, Kolář, Pastýř

III. mistrovské utkání Hlinsko -Slovan 3:0

Absolutně katastrofálně odehrané utkání, tady nebylo z naší strany nic ke koukání. Odjeli jsme sice bez brankáŕů, ale to na výkonu celého mužstva nemělo žádný vliv. Mára zachytal slušně, ale brankám, které jsme dostaly,  předcházely totální minely a nesmyslnosti  obránců. Celé utkání jsme byli všichni bez pohybu. Kupili jsme jednu chybu za druhou.... a to vůbec nemluvím o kombinaci a přihrávkách. Oproti zápasu v Pardubičkéch ... Nebe a dudy. Na tréninku vše probereme.

Sestava: Sotolář - Ebert, Ambrozek, Jedlička, Ruml - Vrána, Matocha, Malach, Cerman - Škrabal, Hladil

Na střídačce: Šimeček, Spíchal, Kolář, Václavek