Dorost U19- první přípravné utkání

Dorost U19

Dnes jsme sehráli první přípravné utkání s celkem TJ Jaroměřice, tento celek skončil na druhém místě 1.A třídy

Prvních 30 minut jsme dominovali a na fotbal se dalo koukat. Rychlé vedení 3:0 dávalo předzvěst slušného výsledku. Ke konci prvního poločasu jsme obdrželi branku z pokutového kopu. Druhá půle se nesla v řadě nepřesností našich hráčů. Soupeř byl více na míči. Srovnal na 3:3 a my jsme i díky početnému střídání se nemohli dostat do tempa. Ke konci, po pěkné kombinační akci jsme dali Jirkou pěkný gól a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

Byl to první přípravný zápas a dnes už vím, že nás čeká hodně práce, aby jsme byli důstojným soupeřem v KP. Dorazoví kluci z žáků mají rozdílnou výkonnost , tak na tom musíme zapracovat. Míchali  jsme se sestavou a budeme hledat optimální složení týmu.

Branky: Malach, Matocha, Ceman, Škrabal

Další přípravné utkání  sehrajeme s celkem Litomyšle v sobotu ve 14,00 na domácím stadionu.