Žouželka - Schütz , Konečný, Vrána , Jedlička - Mikšánek, Matocha, Ebert , Spíchal - Václavek, Škrabal.

- střídali: Pastýř, Malach

Branky: Škrabal 3x

V neděli jsme zajížděli k mistrovskému utkání do Lanškrouna

Utkání jsme začali ospale, ale ve čtvrté minutě se ujímáme vedení 1:0, kdy Jirka přesprintoval obránce a po sólu dává první gól. Bohužel to bylo v prvním poločase vše, co by stálo za zmínku. Soupeř nás tlačil a ve 14. minutě srovnává stav na 1:1 a jen díky Honzovi v brance jsme šli do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme šli odhodlaně něco herně změnit, a ono to najednou šlo. Utkání se herně srovnalo a v 61. minutě Jirka z trestného kopu dává přesně k tyči na 2:1. 70. minuta - po pěkném vysunutí míče od Šimona na Jirku se opakovala situace ze 4. minuty.... Vedeme 3:1.

Domácí se snažili utkání zdramatizovat, ale naše obrana již náporu soupeře odolala.

Po třech remízách z posledních kol jsme konečně bodovali naplno a u čtvrtého týmu stávající tabulky se to cení.

Z důvodu marodky, zranění a červené kartě nám vypomohli žáci Míra a Šimon a rozhodně nezklamali.