Jiskra Litomyšl - SKP Slovan 2:2 / na penalty 4:2/

Sestava:

Žouželka - Schütz , Konečný, Vrána , Jedlička - Mikšánek, Matocha, Bambušek, Spíchal - Krummer , Škrabal. - Pastýř

V sobotu jsme zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do Litomyšle.

Utkání se hrálo na malé  UMT.

První poločas se hrálo vyrovnané utkání. Soupeř šel do vedení v 12. minutě po velkém minele našeho obránce, kdy nabídl soupeři stoprocentní šanci, a ten nedal Žoužovi šanci. Po sérii našich šancí se přece jenom ujala střela Jirky Škrabala. Poločas 1:1.

Druhá půlka začala v režii rozhodčího z dálného východu. V 50 minutě po vzájemně ostrém souboji tasí rozhodčí červenou kartu pro Jirku Škrabala, soupeř nedostává ani žlutou....hrajeme o desíti, soupeř nás tlačí k naší bráně. Odoláváme do 70 minuty, kdy přichází další nesmyslné písknutí do píšťalky. Penaltu viděl.... asi nikdo... pouze pan rozhodčí ze středového kruhu!!!

Prohráváme 2:1. Otevíráme hru na tři obránce. V 77. minutě Kuba Schütz posadil na zadek dva obránce i s brankářem 2:2.

Utkání končí a jde se na penalty. Naši první dva matadoři bohužel  nedávají. Na penalty prohráváme 4:2.

Kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon, když odehráli 40. minut v oslabení.

Dál se raděj k zápasu a hodnocení všech aktérů utkání nebudu vyjadřovat. Jen je škoda, že Jirka dle včerejšího vyjádření DK nám bude chybět tři zápasy.