DOROST U19 : SKP Slovan - Slatiňany

Dorost U19 - SKP Slovan-Slatiňany 3:2 /2:1/

V  prvním poločase jsme měli více ze hry, bohužel opět jsme obdrželi první branku my. Za pět minut srovnáváme premiérovou brankou v dorostu Jirkou Škrabalem. Za dvě minuty střílí David Mikšánek branku z trestného kopu a do kabin se jde za stavu 2:1 pro nás.

Druhá půle začíná náporem hostů. Špatně řešíme obranné herní situace a soupeř nás přehrává, hlavně střed pole působil z naší strany dost chaoticky. Z ojedinělého útoku se dostává do 1000% šance Jonda, ale z malého vápna střílí mimo branku. V zápětí pádí sám na brankáře Karel Kolář a ve vyložené šanci trefuje pouze brankáře.Soupeř trestá a srovnává na 2:2. Když už se zdá, že utkání dospěje k penaltám, tak Robinův nepodařený centr zapadá za záda bezmocného brankáře hostí 3:2. I to je fotbal.

Za průběh celého zápasu by byla asi spravedlivá remíza, ale tentokrát se štěstí přiklonilo na naši stranu.