KP dorostu U19 - SKP Slovan - Hlinsko 2:2 /1:1/ na penalty 4:3

Sestava: Žouželka, Bambušek, Schütz, Kolář, Jedlička, Ambrozek, Škrabal, Matocha, Konečný, Krummer,  Mikšánek,

Střídali: Cápal, Pastýř,Bárta, Dvorský, Vrána

Branka: Krummer 2x

Penalty: Schütz - ano, Kolář - ne, Bambušek - ne, Matocha - ano, Škrabal - ano, Krummer - ano

Z naší strany konečně slušně odehrané utkání, nemyslím výsledkově, ale herně. Soupeř nás ohrožoval z dlouhých nákopů za obranu, ale postupem času jsme se s touto herní variantou vypořádali.

První branku inkasujeme po chytře rozehraném přímém kopu, který jsme vůbec nezachytili....0:1. Po této brance se tlačíme do útoku a vytváříme si několik šanci. Bohužel ani Robin, ani David, oba z malého vápna nechávají vyniknout brankáře hostí....Hosté - další trestný kop, naštěstí pouze břevno. Další rychlý kontr hostí.... zachraňuje Honza. V této fázi utkání se útoky střídají na obě strany.

Před koncem poločasu po pěkné individuální akci Jirky, který naservíroval na zlatém podnose míč Jondovi...1:1

Do druhého poločasu nastupujeme oslabení o zraněného Ambiho, nastupuje Marťas.

Skóre na naši stranu otáčí trestným kopem z hranice šestnáctky Jonda. 2:1. Když už se zdá, že utkání dotáhneme ke třem bodů, hrubice v obraně 2:2 a utkání spěje k penaltám. Minutu před tímto gólem Robin po pěkné individuální akci trénuje tyčku.

Penalty jsou vždy loterie. Sice vítězíme, ale chtěli jsme víc, než dva body...