Dorost U19: SKP Slovan - Lanškroun IV. kolo KP

IV.kolo KP U19 - SKP Slovan - Lanškroun 0:3 /0:2/

Sestava: Žouželka - Schütz, Škrabal, Jedlička, Krummer - Mikšánek, Bambušek, Matocha, Dvorský - Cerman, Konečný

Střídali: Spíchal, Vrána

K utkání jsme nastoupili v hodně okleštěné sestavě, při předzápasovém rozcvičení se navíc zranil Jonda, který k zápasu sice nastoupil, ale v 15 minutě musel ze hřiště a nahradil ho Martin. Bohužel to bylo vše na střídání, Lukas si totiž obnovil v poločasové rozcvičce zranění třísel..... Štaffa - nemoc, Ambrozek - svatba, Cápal - sádra, Ebert - zranění.
Soupeř nás předčil především důrazem a pohybem a po zásluze si odvezl tři body. My jsme hráli hrozně a když v sedmé minutě i přes předzápasové upozornění na předešlé domácí utkání s Poličkou, prohráváme 2:0, tak je těžké najít u některých hráčů motivaci, utkání otočit.
Bohužel nemáme v týmu hráče, který by mužstvo v těchto situacích “ zbláznil”.
S tímto výkonem jsme nemohli získat žádné body.