DOROST U19 : Prosetín - SKP Slovan III. Kolo KP

III.kolo KP U19 - Prosetín : SKP Slovan 1:0 /0:0/

Sestava: Žouželka - Schütz, Štaffa, Jedlička, Krummer - Mikšánek, Bambušek, Matocha, Dvorský - Ambrozek, Konečný

Střídali: Cápal, Spíchal, Cerman,Vrána,

V sobotu jsme zajížděli k aktuálně prvnímu celku tabulky do Prosetína.
V první půli se hrál vcelku vyrovnaný zápas, i když domácí celek byl nebezpečnější v zakončení. My jsme hráli pouze po vápno, a k pořádnému zakončení jsme se nedostali.
Začátek druhé půle nás soupeř zatlačil na naši polovinu a snažil se utkání rozhodnout, tomuto náporu jsme odolávali. Ale jen do chvíle, kdy začíná úřadovat pan rozhodčí a píská nesmyslnou penaltu, které se divili všichni zúčastnění na tomto zápase, potažmo i férový domácí trenér.
Honza však penaltu kapitánovi domácích chytá a zápas je stále 0:0. A začíná karetní mariáš pana rozhodčího, ale bohužel pouze na naší straně....celkový účet zápasu = domácí 0, hosté 5.
V 65 minutě děláme po rohu domácích chybu v obsazení nejmenšího hráče na hřišti, který nám střílí hlavou pěkný gól.
Po této brance se hra uklidnila a režii zápasu začali přebírat opět hráči, a ne hlavní arbitr.
Deset minut před koncem otevíráme obranu se snahou s utkáním něco udělat. Daří se nám soupeře udržet na jejich půlce, ale ten podniká smrtící brejky, kdy se opět vyznamenal při dvou střelách náš brankář. Čekáme porci minut nastavení.... šest střídání, tříminutové dohadování okolo penalty. Hlavní muž tohoto fotbalového odpoledne se slovy, že on rozhoduje o tom, kolik nastaví, přidává dvě minuty....
Utkání končí výhrou domácích 1:0.
Kluci zahráli zápas slušně, bohužel jsme si vytvořili málo ložených šancí, ale při našem závěrečném obléhání branky soupeře, tam šance byly. Více času na změnu výsledku jsme bohužel nedostali.....
Odjíždíme s myšlenkou, že tady dnes byly body zapovězeny...

K výkonům rozhodčích se nikdy nevyjadřuji, ale dnes musím..Takto už mi dlouho nikdo fotbalový zápas neotrávil. Odměnou pro pana rozhodčího bylo poplácání po zádech místních fanoušků ihned po utkání.