Dorost U19: SKP Slovan - SK Polička II. Kolo KP

II.kolo KP U19 - SKP Slovan - Polička 2:2 /na penalty 4:2/

Sestava: Žouželka - Schütz, Štaffa, Jedlička, Ebert - Mikšánek, Bambušek, Matocha, Krummer - Ambrozek, Konečný
Lavička: Spíchal, Bárta, Cerman, Dvorský, Vrána, Cápal, Pastýř

Branky: Matocha, Schütz

Na utkání jsme se pečlivě připravovali i když soupeř utržil minulé kolo debakl s Chocní, věděli jsme, že o jednoduchý zápas nepůjde...
Vše nastartovala hned 1. minuta, kdy po fatální chybě obrany dostáváme první gól. Obrana nám v ůvodu utkání absolutně nefungovala, což se potvrdilo v 21. minutě, kdy po opětovném zaváhání prohráváme 2:0.
Do poločasu ještě snižujeme Robinem na 1:2 a jde se do kabin.....
Druhý poločas máme opticky víc ze hry, ale i přes některé šance, zůstává skóre stejné. V 80. minutě, stahujeme hru na tři obránce. Kuba se přesunul na hrot a po osmi minutách v 88. minutě střílí remízový gól.
Při penaltách se vyznamenal Honza v bráně, kdy kryl tři pokutové kopy soupeře, a tím na penalty vítězíme a připisujeme si bod navíc.

Dle mého fotbal bídné úrovně a to nemluvě o úvodu utkání v našem podání :-(. Druhý poločas mírné zlepšení, ale celkově utkání na vrácení vstupného.....