Dorost U19 - přípravné utkání Konice

Dorost U19

V sobotu jsme sehráli první přípravný zápas s účastníkem krajského přeboru Olomouckého kraje, Sokolem Konice.

K urkání  jsme odjeli vinou dovolených v hodně okleštěné sestavě, ale i tak zápas splnil svůj účel. Skoro polovinu týmu tvořili kluci z loňských starších žáků a uvedli se ve výborněm světle. Přechod do dorostenecké kategorie zvládají jak trěninkově, tak i v tomto prvním zápase slušně.

Utkání jsme hráli za úmorného vedra a ještě k tomu na UMT. V prvním poločase jsme byli herně i výsledkově před soupeřem a poločas jsme vyhráli 2:0. Ve druhém poločase jsme brzy obdrželi branku, a soupeř nás začal přehrávat, ale po pěkné akci zvyšujeme vedení na 3:1. To bylo z naší strany vše. Ve zbytku zápasu si vybral náš strážce svatyně tři slabé chvilky... a utkání končí výsledkem 3:4 pro kluky z Konice

Utkání mělo slušnou úroveň, výsledek není v této fázi přípravy podstatný.

Branky: Ambrozek Filip