^ nahoru

KRÁTKÉ ZPRÁVY 

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová. 
Foto: Starší žáci - krajští přeborníci
Petr Matoušek

Dorost- Horní Jelení

SKP Slovan - AFK Horní Jelení 1:0

V sobotu 26.5.2018 jsme odehráli další mistrovské utkání KP dorostu.

Hned při nástupu hráčů bylo jasné, kdo bude mít v utkání výškovou i váhovou převahu....

V první půli vyrovnané utkání, kdy obě mužstva nevyužila některé své šance.
Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili si dvě velké šance. Soupeř v této fázi utkání hrozil ze standartních situací, ale obrana, někdy i z pomocí štěstí tyto situace odvrátila.
V 56. minutě byl při průniku do vápna faulován Peťa a kopala se penalta, kterou Karel se štěstím proměnil.
Hosté po této brance zvýšili obrátky a měli více že hry. Nám se nedařilo vůbec držet míč, a tímto jsme se dostávali pod tlak. Od 75. minuty jsme hráli hlubokou defenzívu, která nás sice nakonec dovedla k vítězství, ale koukatelné to tedy moc nebylo.
Ve středu dohrávka Česká Třebová!!!!
Trenéři