Dorost U19 - Třemošnice

SKP Slovan Moravská Třebová - Třemošnice 3:0

Dalším utkáním KP dorostu byla 16.5.2018 dohrávka odloženého utkání s celkem Třemošnice.
V prvním poločase se hra obou mužstev odehrávala po většinu času nad hlavami hráčů. Hosté měli jednu vyloženou šanci, ale Majk bravurně zasáhl. Z našich třech vyložených šancí se ujala pouze dorážka Davida, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.
Vysvětlili jsme si v kabině pár věcí a druhý poločas už vypadal herně lépe, ale pořád tam bylo množství nepřesností a individuálních chyb. Svůj den měl tentokrát David, kdy svým včerejším hatrickem pojistil naše vítězství 3:0. A těší i nula v naší bráně.
Stínem utkání je zranění našeho hráče Ondry Hertla, který sice utkání dohrál, ale při “rychlosti” svitavské nemocnice, jsem jej předal rodičům s těžkým výronem kotníku ale bohužel i se “slušivou” sádrou v 22,30 :-(