KRÁTKÉ ZPRÁVY

Sezóna 2017/2018 končí. Děkujeme všem trenérům, funkcionářům, rodičům, podporovatelům, sponzorům a hráčům, počínaje školičkou, přes přípravky, žáky, dorost a mužstva mužů, za vzornou reprezentaci oddílu SKP Slovan Moravská Třebová. Sezóna, v níž A mužstvo naplnilo předsezónní cíle a skončilo v krajském přeboru na 5. místě. B mužstvo vcelku s přehledem udrželo I.B třídu, dorost si prošel očistcem, největší zápřah mají za sebou tři žákovské týmy a přípravky máme jedny z nejlepších v regionu. Absolutorium si zaslouží starší žáci, kteří se ve své kategorii stali krajskými přeborníky (a to ještě ve finále poháru smolně padli až ve finále) a přírodní zákony popírající C mužstvo mužů, které si ze třetího místa vybojovalo postup do okresního přeboru.

Fotka uživatele SKP Slovan Moravská Třebová.
Petr Matoušek

Dorost U19 - Libchavy, Letohrad

Libchavy - SKP Slovan Moravská Třebová 3:0

Dohrávané utkání KP dorostu

Před utkáním již bylo dáno, že nás čeká velmi těžké utkání, kdy byly karty rozdány...
Průběh utkání tomu odpovídal, a vítěz bral tři body.

SKP Slovan - Letohrad 1:2

V úterý 8.5.2018 jsme přivítali aktuálně druhý celek KP dorostu hráče z Letohradu.
V podzimní části soutěže jsme utržili od tohoto soupeře pořádný debakl.
Utkání bylo ze začátku vyrovnané, poté hosté převzali iniciativu a měli dvě vyložené šance, ale Majk výborně zasáhl. Známé nedáš, dostaneš.... Dlouhý odkop od naší brány zvedl hlavou Martin k volnému Peťovi a ten nedal brankáři šanci. Vedeme 1:0. Bohužel v 42. minutě po rohového kopu jsme nepohlídali náběh hostuicího hráče, poločas 1:1.
Druhý poločas začal náporem hostů, kdy po jednom z průniků,který jsme nedokázali zastavit, se hosté ujali vedení 2:1.Tento výsledek zůstal i po závěrečném hvizdu rozhodčího.
Opět nám chyběl větší důraz v osobních soubojích, byli jsme horší v individuálních činnostech. Na můj vkus, tam bylo hodně pokažených přihrávek.
Díky patří klukům r. 2003, kteří utkání zvládli na výbornou.
Branka: Bambušek