Dorost U19 - mistrovské utkání Hlinsko, Choceň

V letošní jarní části soutěže krajského přeboru jsme sehráli z důvodu nepřízně počasí pouze dvě utkání.

Odložená máme tři kola.

Hlinsko -SKP Slovan 3:0

Vyrovnané utkání, bohužel pan rozhodčí viděl v 70 minutě metr za vápnem faul a pokutový kop .... nechápali ani

domácí diváci ani domácí trenér..Kluci do té doby hráli dobře, ale tento “sexuální”akt pana rozhodčího dal utkání nový směr.....

SKP Slovan - Choceň 2:0

První domácí utkání, výborně nachystané hlavní hřiště i na dorostenecké utkání slušná divácká návštěva..

.Na podzim jsmev Chocni utržili debakl, a tak jsme nastupovali s pokorou, ale s odhodláním poprat se o výsledek.

V prvním poločase jsme měli minimálně tři tutovky, ale poločas bohužel pro nás skončil 0:0. Ve druhé půli jsme využívali průnikových přihrávek do soupeřovu obrany a přišly i šance. Bohužel ani dvě akce, hráč proti osamocenému brankáři ke gólů nevedly. V 65 minutě napřáhl z hranice vápna David a krásnou střelou otevřel skóre. Za 5 minut uplatnil svůj důraz střídající Honza Bárta a po chybě obránce s brankářem předložill míč na brankovou čáru Karlovi a ten už musel...Po této brance jsme přestali hrát a soupeř měl více ze hry, ale vyloženou šanci si nepřipravil. Dnešní výkon měl do ideálu hodně daleko, ale kluci, pro zvednutí sebevědomí dobrý zápas. Díky patří Jirkovi a Honzovi ze starších žáků, které chceme postupně zapracovávat do sestavy na příští sezonu, ale nejen je. To se týká i dalších hráčů ročníku 2003.