3 body za druhý poločas

SKP Slovan - Slatiňany 3:1 (1:1) branky: Kovář, Šmerda M., Racl

Sestava: Schreiber-Ebert,Štrajt,Frisch (46.Šmerda M.),Šmerda J.,Mikšánek D. (78.Bouček), Mikšánek P., Kolář, Kovář (46.Racl),Kudyn (62.Smékal),Krummer

Slovo trenéra: V prvním poločase se nedalo o fotbale vůbec mluvit. Byl to boj o každý metr trávníku a hosté se dostali po standartní situaci do vedení. Nám  se podařilo rovněž po standartce Davida Mikšánka vyrovnat důrazným Dominikem Kovářem, který v malém vápně propálil vše a poločas skončil 1:1. První poločas byl hodně nervózní a tak jsme museli o půlce zchladit hlavy. Do druhé půlky nastoupil Michal Racl, který rozhodl o obratu utkání. Nejdříve vybojoval svým důrazem penaltu, kterou zkušeně proměnil benjamínek v týmu Martin Šmerda a poté se sám prosadil po přihrávce Patrika Mikšánka.

3 body se soupeřem, který je nad námi zůstaly doma a nutno říci, že zcela zaslouženě.