Pěkný zápas se špatným koncem

SKP Slovan . Heřmanův Městec 2:2 (1:0) branky: Mikšánek P., vlastní

ČK: 90. minuta Sedlák

Sestava: Schreiber-Ebert,Štrajt,Frisch,Šmerda,Mikšánek P., Mikšánek D.,Kolář,Kudyn (60.Hala), Sedlák,Bouček

Slovo trenéra: Proti Heřmaňáku jsme předvedli dost dobrý fotbal, kterému chyběly jen góly v soupeřově síti. V prvním poločase jsme převedli několik krásných akcí, které jsme ovšem ve finále špatně řešili a tak jsme se dostali do vedení až ve 45. mituně po střele P. Mikšánka. Je nutno říci, že zcela zasloužené. Do druhé půlky jsme vstoupili rovněž aktivně, ale protože jsme nebyli schopni dát gól, abchom soupeři odskočili, tak tento byl pořád na dostřel a v 84. minutě se mu podařilo vyrovnat. Za dvě minuty na to jsme znovu strhli vedení zasloužené (i když haluzově) na svou stranu, když si rohový kop do vlastní sítě srazil hráč hostí. V 90. minutě jsme vyrobili taktickou chybu u soupeřova vápna a po zahrání této standartky míč proskákal až k soupeřově hráči, kterého jsme museli na poslední chvíli zastavil faulem a penalta - 2:2. Následova závěrečný hvizd rozhodčího. Po tomto neudržel nervy na uzdě Sedlák a počastoval dobře pískajícího rozhodčího nesmyslnými výrazy za což obdržel ČK (8 zápasu stop). Následovaly pokutové kopy, které jsme nezvládli i zásluhou frustrace z dobře odehraného zápasu. Soupeř odjel šťastnější a my byli rádi, že se nám podařilo zlepšit herní projev týmu.