Starší přípravka-mistrovský turnaj v Chrudimi

V sobotu 19.10.2019 jsme odehráli mistrovský turnaj v Chrudimi,kde svítilo slunce,narozdíl od MT s těmito výsledky:

SKP Slovan--Letohrad 0:5,poločas 0:2

Opět jsme odehráli utkání bez nasazení,bojovnosti a vůbec jsme nebyli připraveni v hlavách.Každý si myslel že to půjde samo,že nemusí běhat,že to bez jeho přičinění ,,nějak" to dopadne!!!Samozřejmě,branky jsme dostali po individuálních chybách,všichni konkrétní hráči byli na ně upozorněni a měli by se snažit,aby se příště neopakovali.

SKP Slovan--Chrudim 1:6,poločas 0:4,střelec:Ptáček T.

V prvním poločase jsme pokračovali ve výkonu s prvního zápasu,nebyli jsme schopni na hřišti nic vymyslet,jen jsme hasili a reagovali na herní situace soupeře.Ale ve druhém poločase,po korekci ve stylu střídání hráčů se začal hrát vyrovnaný zápas,kde se šance střídali na obou stranách.Jen mě překvapuje,že Ti samí hráči předvedou v obou poločasech rozdílné výkony,které dělí od sebe pár minut.Jistojistě i část viny padá na trenéra,který zvolil rozdílné střídání a výsledky poločasů mu dali odpověd a vizy do dalších zápasů.Ale že jsme dostali dvě branky z 30metrů,s přímých kopů,je zajimavé.Soupeř je ve střelách důraznější a má větší sílu v nohách,někteří hráči by potřebovali pernamentku do posilovny nebo pořádnou práci doma či na zahradě.

SKP Slovan--Chocen 6:2,poločas 3:1,střelci:Oštadnický I. 3,Ptáček T.,Navrátil A.,Mlčoch L.

Celý zápas jsme měli pod kontrolou,soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si množství šancí a měli dát určitě víc branek.Celé mužstvo a všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a nasazení,bojovnost,chut hrát fotbal,ale všechny tyhle vlastnosti musíme mít ve všech zápasech i když je nevyhrajeme.Je otázkou,jestli se náhodou neprojevili slova trenéra:jestli nevyhrajeme ani tenhle zápas,tak budeme chodit přes zimu každý týden jednou běhat ven.Takže jsme vyhráli,tak asi nemusíme,ale ještě trenér popřemýšlí....

Sestava:Šimon R.,Navrátil A.,Zobač J.,Brziak J.,Prucek T.,Mlčoch L.,Klíč O.,Cápal T.,Valenta T.,Nguyen V.,Chládek J.,a pomoc mladších:Jarmar Ch.,Ptáček T.,Oštadnický I.

Omluven pro nemoc:Mach J.

Hodnocení:výhra a dvě prohry,skore:7:13 je přesný obrázek našich výkonů,nahoru a dolů.Můsíme stále a stále pracovat na soutředění a přístupu hráčů,každou minutu v zápase.Aby měli chut a hlavně náladu hrát fotbal.Jestliže se trenér v poločase zeptá hráčů,jestli ví,proč jsme dostali některé branky a nikdo s hráčů není schopen říct aspon důvod jedné branky,ba co víc ani půl slova,tak si nejsem jist,jestli na konkrétním zápase vůbec jsou.Jak máme odstranovat nedostatky,když si je nedokážeme pojmenovat sami.Je to věkem nebo trenér po hráčích chce moc.....A nebo je to dobou,kdy se většina schovává za monitor it technologii a nedokáže komunikovat s očí do očí ukáže u každého čas.Chci každému hráči i rodiči,při poslením mistrovském turnaji PODĚKOVAT za čas který obětují fotbalu a klubu SKP SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ=DĚKUJI                                                                                         Trenér MJ